APIE MUS

Esame specializuota prezentacijų kūrimo agentūra, kurios misija yra kurti veiksmingas ir tikslines prezentacijas. Į mus kreipiamasi, kai reikia padidinti pardavimus, užbaigti sandorį, pritraukti investicijas, laimėti konkursą ar pasisakyti konferencijoje.

Kuriame prezentacijas, orientuotas į rezultatą. Į mus kreipiamasi, kai reikia padidinti pardavimus, sėkmingai užbaigti sandorį, pritraukti investicijas, laimėti konkursą arba pasirodyti konferencijoje taip, kad visi prisimintų.

60+

Realizuota projektų

Picture5-min.png

100+

Užbaigusių mūsų

nuotolinius  mokymus

Picture3-min.png

4

Metų patirtis

Picture4-min.png

SĖKMINGOS PREZENTACIJOS RECEPTAS

1.

Nustatę produkto  pranašumus, suformuluokite pagrindinį prezentacijos tikslą

2.

Parengę teisingą struktūrą, pateikite argumentus ir

įrodymus

3.

Parašykite įdomų ir suprantamą tekstą be nereikalingų

detali

4.

Sukurkite dizainą, grafiškai paryškindami

akcentus

pilno kadro (13).jpg

Visual Talk Academy

įkūrėjas

Mano vardas Dmitrij, esu sertifikuotas rinkodaros specialistas (NIMA, Nyderlandų rinkodaros institutas), „Visual Talk Academy“ (prezentacijų kūrimo nuotolinių mokymų) įkūrėjas.

 

Turiu didelę produktų vertės ir prezentacijų kūrimo patirtį. Nusprendžiau dalytis žiniomis ir įkvėpti žmones profesionaliai ir kūrybiškai pažvelgti į prezentacijų kūrimo procesą.

 

Lietuvoje daug talentingų žmonių, daug pažangių idėjų, todėl turime mokytis tinkamai pristatyti savo idėjas, produktus, kad mus greičiau išgirstų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!

 

Esu tam, kad galėčiau Jums padėti.